Wakacyjna Poczta Zielonej - akcja dla dzieci
Rozpoczynamy wielką akcję pisania wakacyjnych listów! W Bibliotece Zielonej od 1 lipca do 31 sierpnia w dziale dziecięcym będą stały dwie skrzynki - jedna do nadawania listów a druga do odbierania odpowiedzi na wysłane list. Każde dziecko samodzielnie lub z pomocą dorosłego może napisać lub narysować list z wakacji do Biblioteki Zielonej. List można wysłać pocztą lub przynieść do biblioteki i wrzucić do skrzynki w dziale dziecięcym.
Ważne:
- list musi być w kopercie
- koperta musi być prawidłowo zaadresowana: Biblioteka Zielona, ul. Berensona 38, 03- 287 Warszawa
- list musi być podpisany imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem autora
- Każdy autor listu otrzyma w odpowiedzi list od Biblioteki Zielonej, który odbierze na miejscu, ze skrzynki odbiorczej u bibliotekarki.
- Listy można pisać z każdego miejsca, również ze swojego podwórka. Pisać można o czym się chce, bo już sama rozmowa poprzez pisane słowa to wspaniała przygoda, którą chcemy przypomnieć dzieciom i rodzicom.
Piszcie do nas, gdzie jesteście, jak się bawicie, co czytacie, jakie macie przygody? Pamiętacie jeszcze, co to jest papeteria i jak się sprawdzało w skrzynce pocztowej, czy przyszła odpowiedź na swój list? My odpowiemy na każdy dziecięcy list, który znajdziemy w skrzynce. Kochani, piszcie listy podczas tych wakacji - do Biblioteki Zielonej i do kogo tylko chcecie, bo to wspaniały zwyczaj, o którym nie możemy zapomnieć.

Komentarze
Prześlij komentarz