GALERIA PORTRETÓW ROBOTÓW [fotorelacja z wystawy]

 

Wszystkie roboty prezentowane na wystawie w Zielonej są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju! Wystarczy chwilę na nie popatrzeć, by zauważyć, jak różne funkcje pełnią i jak wiele mają umiejętności.... Zapraszamy do GALERII PORTRETÓW ROBOTÓW. Znajdziecie tu roboty płci męskiej i płci damskiej, roboty w spodniach i spódnicach, krótko i długowłose. Roboty edukujące i bawiące, roboty przytulające i rozśmieszające, roboty utylizujące i dokarmiające, roboty... Długo jeszcze można wymieniać.
Wszystkie mają jedną wspólną cechę: zależy im, aby na świecie wszystkim stworzeniom żyło się czyściej, zdrowiej i lepiej!

Zapraszamy do naszej galerii robocich indywiduów i do Zielonej, żeby obejrzeć je na żywo.

ULUDKA


Robot przyjazny środowisku. Czułko-kwiaty znajdujące się na głowie, wysyłają super fale, zwabiające pszczoły. Regenerujący pyłek z czułko-kwiatów wzmacnia pszczoły, a te chore - uzdrawia. 
Autor: Soraya S., klasa IF.

Robot SORTER


Zbiera i sortuje tworzywa sztuczne i metale. Podstawowe umiejętności: jazda tył-przód, obrót o 360 stopni. Chwytaki: magnetyczny i manualny.
Autor: Alan, klasa I D.

TRĄBOFILTRATOR 


Przyjazny robot, który dzięki dwóm niezwykłym satelitom  umieszczonym na głowie w oka mgnieniu namierzy zanieczyszczone powietrze i oczyszcza je przez trąbofiltr, znajdujący się w jego wnętrzu.
Autor: Ahmed, klasa III C.

Robot CYRKOWIEC


Robot Cyrkowiec robi sztuczki.
Autorka: Oliwia, klasa II E.


Zabiegana Mama 356


Sprząta śmieci, bawi się z dziećmi, ma funkcje budzika, pomaga w odrabianiu lekcji, zawsze jest przy dzieciach, gdy czegoś potrzebują, ekspresowo robi zakupy, biega z dziećmi 3 razy w tygodniu.
Autorka: Pola I D.

Blubi


Jego zadaniem jest wprowadzanie dzieci w świat elektroniki. Ma wiele ciekawych funkcji: czujnik światła i  funkcję śledzenia linii.
Autor: Filip, klasa II D.

Robot Zgniotek


Robot recyklingowy, specjalizacja: zgniatanie puszek i butelek. No i to niebieskie spojrzenie!
Autor: Jeremi, klasa II I.

Robot Nakrętek


Bardzo lubi nakrętki, świadczy o tym nie tylko napis na brzuszku :)  "Proszę włóż mi do rączki małą nakrętkę, a trafi ona do mojego brzuszka".

EKO-BOT


Zbiera śmieci, a energię ma z ich recyklingu. Może działać przez wiele lat... Trzeba zobaczyć go na żywo: jest naprawdę duży!
Autor: Oskar, klasa I H.

BlACK 01

  
Wielofunkcyjny robot: przygotowuje posiłki, wyświetla bajki i zdjęcia, odrabia lekcje, mówi w ośmiu językach, robi filmy i zdjęcia.
Autor: Milena, klasa I E.

Robot Serduszkowy 


Ma milutkie i mięciutkie raczki wprost stworzone do przytulania.
Autorka: Uliana, klasa I A.

Łowca Zużytych Baterii


Poluje na zużyte baterie zbierając je do swojego pojemnika-utylizatora i przetwarza na pogodną energię, którą przekazuje wszystkim dzieciom.
Autor Przemek, klasa I S.

Robot


Robot zajmuje się sprzątaniem i segregacją śmieci.

Robot Emilki - DUSZEK


Po zapaleniu latarenki w środku robocika  ten rozbłyska wieloma kolorami, a jego brzuszek przypomina witraż.
Autorka: Emilka I D.

Robinson 5000


Ma tryb rozweselający - dzięki specjalnym czujnikom wykrywa zły nastrój i podwyższony poziom stresu. Błyskawicznie reaguje, opowiadając dowcipy, śpiewając piosenki, tańcząc i mówiąc miłe słowa...
Autor: Adam, klasa I A.

Robot ZBIERACZ


 Bardzo głodny nakrętek robocik, połyka jedną po drugiej!
Autorka: Wiktoria, I D.

Ptasi karmnik


Jego zadaniem jest dokarmianie ptaków w czasie zimy. Na plecach, głowie i brzuchu ma przymocowane miseczki i pojemniczki, do których sypie się karmę dla ptaków. Palce robocika przystosowane są do wieszania na nich słoninki dla sikorek.
Autor: Jakub, klasa II A.

Robot SOLARNY 


Zbiera odpady z tworzyw sztucznych, zjadając je wytwarza energię elektryczną, która gromadzi w bateriach wewnątrz obudowy. 
Autorka: Zuzanna, klasa I E.

EKO ROBOTEkorobot bardzo kocha  nasza planetę i robi wszystko, była piękna! Doskonale sprząta - jego magiczny odkurzacz zjada plastik.

Autorka: Natalka, klasa II A.

Komentarze