Odklej się od monitora, na inne aktywności pora! [FERIE Z ZIELONĄ]
Zapraszamy naszych młodych czytelników na książkowe ferie na blogu Zielonej. Chcemy zachęcić Was do prostych, ale ciekawych i twórczych zabaw, do których nie będziecie potrzebowali komputerów i smartfonów, tylko otwartych głów i chęci do działania. Hasło ferii: Odklej się od monitora, na inne aktywności pora!


Ze względu na trudną sytuację pandemiczną spotykać się będziemy CODZIENNIE na blogu, gdzie pojawiać się będą informacje z zadaniami. Po przeczytaniu polecenia przez rodziców dalej poradzicie sobie już sami, bez dostępu do sieci.
Miejsce naszych spotkań, nasza skrzynka kontaktowa, przypominać będzie kalendarz adwentowy, codziennie będziemy odkrywać dla Was kolejne okienka z nowymi zadaniami/zabawami.

Zapraszamy! Post z zabawą znajduje się na blogu pod linkiem: https://zielona124.blogspot.com/2021/01/ferie-na-blogu-zielonej-zapraszamy.html


Odklej się od monitora, na inne aktywności pora!1. Codziennie na planszy będzie aktywny kolejny ruchomy obrazek. Np. 7 stycznia klikacie animację przy dacie „7.01” (jeśli będziecie chcieli podejrzeć zadanie na 8 stycznia — sprawdzicie sami, nie da się). Natomiast do okienek z poprzednich dni zawsze można będzie wrócić.

2. Po kliknięciu animacji otworzy się podstrona z informacją i zadaniem na ten konkretny dzień.

3. Zadania będą zróżnicowane: będziecie malować, budować, grać, tworzyć, chodzić na spacery itd... Co je będzie łączyć? KSIĄŻKI — każde polecenie będzie nawiązywać do konkretnego tytułu. Treści książki jednak nie trzeba znać (może polecenie Was zachęci do jej przeczytania?)

3. Liczymy na ciekawą i owocną współpracę. Przesyłajcie do nas efekty swoich prac na adres zielona124@gmail.com (temat maila: FERIE + data).

4. Najaktywniejsi uczestnicy zostaną nagrodzeni — przewidujemy ciekawe upominki!
Komentarze

Publikowanie komentarza